Oriflame Aralık Kataloğu

Oriflame Ekim Ayı Kataloğu

Oriflame Ekim Kataloğu

 

Uzun yıllardır kozmetik sektöründe hizmet veren Oriflame EN ISO 22716:2007 ve Oriflame Uygulama Esasları’na göre üretilmektedir. Bu sayede güven, kalite ve fiyat güvencesi sunmaktadır. Hala üyelik yaptırmamış kişilerde şimdiden oriflame ekim kataloğu içeriklerini inceleyebilir. Katalog içerisinde ki ürünlerin fiyat avantajlarından yararlanmak için oriflame danışmanı olunması yeterlidir. Bunun için üyelik yaptırmak yeterli olmaktadır.

 

 Oriflame danışmanlığı yapan kişiler, kendilerine aldıkları ürünlerde %30 a kadar indirimli sahip olmaktadır. Bu sayede alınan ürünler karlı bir alışveriş sonucu elde edilmiş olmaktadır. Ürün iadesi etmek isteyen kişiler, iade kurallarına uygunluk gösterdiği sürece ürün ve para iadesi koşulsuz olarak yapılmaktadır. İptal kurallarına uyulduğu sürece iade için belirtilen gün sayısı 30 gün olarak belirlenmiştir.

ORİFLAME ÜYELİK FORMUNDAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 4058538 kod numaralı Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Hatice Nesrin Öztuna' ya aittir. Sitedeki görseller RESMİ Oriflame sitesinden alınmıştır. kaynaklar: ww.oriflame.com2019

  • oriflame instagram
  • Facebook Social Icon
oriflame1.jpg