Hakkımızda

oriflame 50 yıllık uzmanlık.jpg

50 Yıllık Uzmanlık

Oriflame serktörde geçirdiği 50 yıllık deneyimi ile sektörün en iyi uzmanlarının tasarımları ile herkesi mutlu etmektedir

Oriflame_parfumlerinin_gücü_nereden_geli

Parfümlerin Gücü

Deneyimli, ödüllü parfümler, lider pazar payı, kaliteli ürünler ve en iyi uzmanların tecrübesi bir arada 

oriflame pazar lideri.jpg

Pazar Lideri

Oriflame ürünleri 60 dan fazla ülkeden talep görmektedir. Araştırmalara göre parfümlerimiz ilk 5 firma içerisindedir.

Oriflame hakkında

            İsveç’li bir firmanın geliştirilen güzellik ürünleri ile; istediğiniz çalışma ortamından; isterseniz kendi evinizden, isterseniz ofisinizden, internet ve telefon ortamı üzerinden  çalışmak. Bu çalışmada kendi işinizin patronu olarak, yaşam kalitenizi yükseltmek. Para kazanmak , Türkiye’ yi ve dünyayı gezmek ve global güzellik topluluğun parçası olmak için yeni iş hayatınızı bu noktadan başlatınız. Yapmanız gereken sadece ücretsiz olan başvuru formunu doldurup, üye olmak,  site üzerinden dolduracağınız kayıt formu ile ben size en kısa sürede ulaşayım. 

 

Başlangıçta başarı için dikkate almanız gereken önemli konular:

 

1)Sistemi anlamak ; Her şeyden önce sistemi anlamak için bu sitede anlatılan sistem nasıl çalışır konusunu okuyunuz. 

 

2)Planlama yapmak; Kağıt, kalem alın.  Kuracağınız grubunuzda altınıza kayıt yapabileceğiniz on beş kişiyi listenize yazınız. Bu kişilerle ikişerli üçerli toplantılar yaparak, sistemin çalışma prensiplerini adaylara anlatınız.  

 

3)Organizasyon  yapmak; Kuracağınız grubunuzda düşündüğünüz bu kişilerle ikişerli üçerli toplantılar yaparak sistemin çalışma prensiplerini kişilere anlatınız.  

 

Genel ip uçları ;  

 

Sisteme dahil olduğunuzda cebinizden çıkacak para aylık yapacağınız mal alımı ile sınırlıdır.

 

*Seçeceğiniz adayların boş zamanlarının olması önemlidir. Bu adayların benzer sistemleri daha önce yapmış olmaları sizin için avantajdır.  Bu adayları seçiniz. Ancak diğer sistemden neden ayrıldığını iyi irdeleyiniz. Suç işlemiş olmasınlar.

 

* Çalışma hayatınızda boş vaktiniz varsa bu zamanı yatırıma çevirme zamanıdır. Bu diğer adaylar içinde geçerlidir.

 

* Oriflame ürünleri diğer markalardan bir çok avantajlara sahip olduğu için bu avantajlarla siz diğer firma ürünlerine karşı maça 1-0 önde başlarsınız.

 

* Konuya odaklanmanızın yolu, her şeyi basit tutmaktır. Sonrasında takip edemeyeceğiniz, karmaşık planlara kalkışmayın.

 

*Planlarınızın peşinden gitmenize kimse engel olmasın, buna izin vermeyin. Çünkü bu sizin hayatınız ve bunlar sizin kararlarınız!

 

*Yapamazsın diyenleri dinlemeyin. Değişiklik yapacağınız zaman, etrafınızdaki herkes bu kararınıza destek olmayacaktır. Bunun çeşitli nedenleri vardır.

 

*Çalışmalarınıza ve geleceğe konsantre olabileceğiniz bir yeri evinizde ayırınız  ve rahatsız edilmemeye özen gösterin. Bu alanı başkalarının fikirleriyle kirletmeyin, burası sizin hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü yer olsun.

 

*Şimdiden harika bir iş başardınız, hayatınızda pozitif bir değişiklik yapmak için kararlar alıp belki de ilk adımları attınız bile. Bu kadar yoğun bir işten sonra, kendinizi biraz şımartın. Kendinize ödül veriniz. Hak ediyorsunuz. Tebrikler. 

 

Sistemin avantajları ; 

 

*Kendi işinizi yaptığınız, bir işiniz oluyor. Bu herkesin rüyasını kurduğu bir hayaldir.

 

*Kaybedeceğiniz sadece zamanınız olacaktır.

*Kısa bir sürede sistemi anlayacaksınız.

 

*Kullandığınız ürünleri pazarlamaya veya tanıtmaya çalışacaksınız. Tanımadığınız ürünler değildir.              

 

*Tamamen doğal ürünler. Sağlık sorunu yaratmayan, onlarca yıl denenmiş ürünlerdir.

*Tam günlü bir işte çalışmayarak, ailenize, arkadaşlarınıza, hobilerinize, bol zaman ayırabilirsiniz. Muhteşem bir fikir değil mi?

 

*Çalışmak için yere değil, zaman ayırmanıza gerek var. Her yerde tablet, bilgisayar, telefon ile yapabilirsiniz. Hatta plajda bile.

 

* Oriflame’ in eşsiz iş fırsatı ile ister ek gelir elde edebilir, isterseniz tam zamanlı güçlü bir kariyere sahip olabilir ve para kazanabilirsiniz.

 

* Trafik sıkışıklığı, geciken veya gelmeyen otobüsler, kötü hava şartları. Şehir yaşamı sizi etkilemesin.  

 

*Çalışma hayatındaki iş stresinden uzak kalırsınız.

 

* Günde tam olarak kaç saat çalışacağınıza ve ne zaman dinlenip ne zaman tatil yapacağınıza kendiniz karar verirsiniz.

 

*Artan zamanı; yeni bir dil öğrenmeye, muhasebecilik dersi almaya, belki de kendi markanızı oluşturmak için kursa gitmeye. İşinizi geliştirmek için neye ihtiyacınız olduğuna karar verdiğinizde, kendinizi geliştirmiş de olacaksınız.

 

*Mevcut işinizi sevmiyorsanız , yeni ufuklara yelken açmanın zamanı gelmiş demektir.

 

* Hayatı bir kez kontrol altına alıp kendi patronunuz olursanız kendinize güveniniz de artacak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenin tatminini minnetle yaşayacaksınız.

 

* Kendinizin patronu olduğunuzda, kaderinizi de siz kontrol edersiniz. Ne kadar uzağa gitmek istediğinizi ve oraya nasıl gideceğinize siz karar verirsiniz. 

Formu doldurarak Oriflame'e Üye olabilirsiniz

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.