Oriflame Kasım Kataloğu

Oriflame Kasım kataloğu

Oriflame Kasım Kataloğu

 

Oriflame içerisinde danışman olmak oldukça fazla avantajları da beraberinde getirmektedir. Oriflame içerisinde danışman olmak özel indirimler ve kendi ihtiyaçlarınızda da %30 indirimleri beraberinde getirmektedir. Zaman zaman danışmanlara hediye ürünlerde gönderilmektedir. Üyelere sunulmuş olan hediye ürünleri Oriflame kasım kataloğu içerisinde istenirse satma alternatifleri de sunulmaktadır.

 

 Aynı zamanda oriflame tarafından gönderilecek olan ürünler içerisinde kesinlikle fiyat sınırlaması yer almamaktadır. O nedenle bazı zamanlar pahalı ve popüler markaları da hediye olarak kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Oriflame hayata yepyeni bir pencereden bakma alternatifleri sağlamaktadır. Üyeler kendi kazançlarını kendileri kazanma olanaklarına sahip olabilmektedir. İş saatlerini ise müsait anlarında kazanca çevirme şansına sahip olabilmektedir. Bütün çalışma planlarını kendisini belirleyen üyeler kazançlarını da kendisi belirlemektedir.

ORİFLAME ÜYELİK FORMUNDAN KAYIT OLABİLİRSİNİZ

Bu web sitesi ve içeriğine ait tüm hukuki sorumluluk 4058538 kod numaralı Oriflame Bağımsız Satış Danışmanı Hatice Nesrin Öztuna' ya aittir. Sitedeki görseller RESMİ Oriflame sitesinden alınmıştır. kaynaklar: ww.oriflame.com2019

  • oriflame instagram
  • Facebook Social Icon
oriflame1.jpg