ORİFLAME ÜYELİK KAYIT

Üye olmak ve Ücretsiz katalog için formu doldurmalısınız

Oriflame üyelik kayıt için formu doldurmayı unutmayın. 18 yaşını doldurduysanız ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz formu doldurarak Oriflame' e ücretsiz üye olabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Ailenizin aylık alışverişlerini yapabileceğiniz, Oriflame ürünlerini kurallar çerçevesinde satabileceğiniz ve gruplar kurarak yeni bir iş imkanı için formu doldurmayı unutmayın!

Oriflame Katalogları

oriflame-ocak-katalogu-2019.jpg

Oriflame Ocak Kataloğu

Oriflame ocak kataloğu üye olanlara ücretsizdir. Oriflame üyesi olanlara, yeni ürünleri ve indirimli ürünleri ile birlikte karşınızda. Kataloğu inceleyerek ürün siparişleri verebilirsiniz. Oriflame'e üye olmak için formu doldurmanız yeterlidir. Kataloglarımız o ay içersinde geçerlidir.

oriflame-subat-katalogu-2019.jpg

Oriflame Şubat Kataloğu

Oriflame şubat kataloğu kış ayına özel yeni ürünlerle karşınızda. Kataloğu inceleyerek kendi veya ailenizin ihtiyaçlarını sipariş verebilir ve ürünleri indirimli olarak alarak satış yapabilirsiniz. Aile bütçenize katkıgıda bulunabilir ve kendi işinizi kurabilirsiniz.

oriflame-mart-katalogu-2019.jpg

Oriflame Mart Kataloğu

Oriflame mart kataloğu ile parfüm, deodrant, ruj gibi güvenilir ve kaliteli daha bir çok ürün sizleri bekliyor. Henüz kataloğu incelemediyseniz resme tıklayarak oriflame ürünlerini inceleyebilirsiniz.

oriflame-nisan-katalogu-2019.jpg

Oriflame Nisan Kataloğu

Oriflame nisan kataloğu bulunduğu ayın sonuna kadar geçerlidir. Henüz Oriflame üyesi değilseniz üyelik formunu doldurarak ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. En kısa sürede tecrübeli danışmanımız tarafından aranacaksınız.

oriflame-mayis-katalogu-2019.jpg

Oriflame Mayıs Kataloğu

Oriflame mayıs kataloğu yaza girerken sizler için özel olarak hazılanmış ürünler ile karşınızda. Sıcaklar başlamadan sipariş verebilmek için kayıt olmalısınız. Oriflame kayıt olarak ücretsiz üyelik ve ücretsiz katalog ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.

Oriflame Haziran Kataloğu

Oriflame haziran kataloğu ile tatil hazırlıkları başlamışken eksiklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Okulların kapanması ile çocuklarınız ve aileniz için Oriflame ürünlerini indirimli olarak almak için formu doldurmanız yeterldir.

oriflame-haziran-katalogu-2019.jpg
oriflame-temmuz-katalogu-2019-1.jpg

Oriflame Temmuz Kataloğu

Oriflame temmuz kataloğu yaz sıcaklarına özel çıkardığı serinletici, ferah ve rahatlatıcı ürünleri ile sizlerin deneyimlemesini bekliyor. İş arayan veya işinden sıkılmış kişiler için ise yeni bir iş imkanı sunmakla birlikte kendinizi geliştirebileceğiniz bir deneyim sunmaktadır.

oriflame-agustos-katalogu-2019-1.jpg

Oriflame ağustos kataloğu gelecek ay için hangi ürünleri alabileceğinizi görmeniz için yenilenmiş bir şekilde sizlerle. Şuan ihtiyacınız olmasa bile ilerisi için aklınızda fikir oluşması için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Oriflame Ağustos Kataloğu

oriflame-eylul-katalogu-2019-1.jpg

Oriflame Eylül Kataloğu

Oriflame eylül kataloğu çocuklar için plajlarda kullanabileceğimiz yeni ve indirimli ürünlerini incelemek için kataloğumuzu incelemelisiniz.

oriflame-ekim-katalogu-2019-1.jpg

Oriflame Ekim kataloğu ile kalite ve fiyat güvencesi sunduğu yeni ürünler ile karşınızda. Henüz üye olmadıysanız formu doldurarak oriflame üyesi olabilirsiniz.

Oriflame Ekim Kataloğu

oriflame-kasim-katalogu-2019.jpg

Oriflame Kasım Kataloğu 2019

Oriflame kasım kataloğu 2019 soğuk kış aylarında yeni ürünler ile yine sizlerle birlikte. Kataloglarımıza her ay yeni ürünler eklenerek sizlerin beğenisine sunulmakta. Oriflame kayıt ve ücretsiz katalog için olmak için formu doldurmanız yeterlidir.

Oriflame Aralık Kataloğu

Oriflame aralık kataloğu bu seneyi arkada bırakacağımız bu günlerde ve yeni bir seneye girmek üzere iken sevdiklerinize ve ailenize yılbaşında hediye alabileceğiniz kaliteli ürünler ile karşınızda. Yeni bir seneye girerken hayatınızda değişiklik yapmak için tam adresindesiniz.

oriflame-aralik-katalogu-2019-1.jpg

Yeni Oriflame Ağustos Kataloğu kampanyası  500’den fazla ürün için indirim fırsatları sunuyor!

    Dünyanın en gözde kozmetik ürünü üreticilerinden biri olan Oriflame tarafından bu ay yayınlanan Oriflame Eylül Kataloğu müthiş fırsatlar sunuyor. Yaz sonu kampanyaları dahilinde büyük bir kararla tüm ürünlerine toptan indirim yapan firma, yaklaşık 500 ‘den fazla ürünü indirimli fiyatlar ile bu ayın kataloğuna dahil etti.

Son dönemlerde kozmetik ürünü fiyatlarının ateş pahası olduğu ülkemizde bu firmanın sevenleri ve genel olarak tüm müşteriler tarafından büyük ilgiyle karşılandı. “Oriflame Ağustos Kataloğu cebinizi serinletiyor ve yüzünüzü güldürüyor.” sloganı ile satışa sunulan bu ürünler yüzde 80 lere varan indirimli fiyatlarla katalogta yerini aldı.

 

Oriflame Hakkında Kısaca

    İsveç’te  doğrudan satış sistemi ile 1967 yılında 2 kardeş tarafından kurulan firma, 52 yıldır 60’dan fazla ülkede 3.5 milyondan fazla Oriflame üyesi ve bağımsız satış danışmanına ulaşmış durumdadır. 1.5 milyar euro değerinde yıllık satış cirosuna sahip ve dünyanın çeşitli ülkelerinde üretim merkezlerine sahiptir.

40 farklı dilde basılan Oriflame kataloğu sürekli yenilenen ve bir birinden farklı çeşitlerde 1000’den fazla kozmetik ve güzellik ürünü yelpazesi sunuyor.

 

Oriflame ürün siparişi nasıl verilir?

    Peki bu ürünlere nasıl sahip olabilirsiniz? Öncelikle Oriflame üyesi olmanız ya da bir satış danışmanı aracılığıyla ürün siparişi vermeniz gerekiyor. Üye olarak çeşitli Oriflame üyelik avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

 

Üyelik avantajları nelerdir?

    Oriflame üyeliği avantajları arasında en dikkat çekeni, yapacağınız her alış verişte tüm ürünler için sabit yüzde 30 indirim kazanmanızdır. Ayrıca Elmas Kataloğu ve Altın Fırsatlar Kataloğu gibi üyelere özel Oriflame katalog fırsatlarından yararlanabilmenizdir. Bu kataloglarda her ay yenilenen yüzde 80 ‘e varan indirim fırsatları bulunmaktadır. Ayrıca yeni üye olan her danışman için, sipariş vereceği ilk aylarda bir birinden güzel çeşitli hediyeler kazanmasını sağlayan Hoşgeldin kampanyasını da unutmamak gerekir.

 

Nasıl Oriflame üyesi olurum?

    Oriflame üyesiolmak için tanıdığınız bir satış temsilcisi ile görüşerek ya da bağımsız satış danışmanına ait güvenilir bir üyelik sitesindeki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Oriflame Üyelik İşlemleri İçin Hangi Bilgiler Gerekmektedir?

    Oriflame üyelik yaptırmak isteyen kişiler, resmi bayilerden veya internet sitesinden üyelik yaptırmaktadır. Bunun için oriflame resmi internet sitesi üzerinden yapılıp yapılmadığından kontrol edilip başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Başvurudan sonra verilen ilk siparişte üyelik işlemi onaylanmış olacaktır. Üyelik için gerekli bilgiler içerisinde; Ad, soyad, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası, cep telefonu gibi standartlar bilgiler internet sitesi üzerinden girilmektedir.

 

 Ayrıca ürünlerin kargoyla gönderileceği açık adreste belirtilmesi gereken zorunlu bilgiler arasında yer almaktadır. Üyelik yaptırıldıktan sonra her ay sürekli olarak sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak hoşgeldiniz programından yararlanmak için 3 adımdan oluşan aşamaları tamamlamak gerekmektedir. Ayrıca bir yıl boyunca aralıksız sipariş vermeyen kişilerin üyeliği düşürülmektedir.

 

 Oriflame Avantajlarından Yararlanmak İçin Bir Satış Kotası Bulunmakta mıdır?

     Kozmetik alanında kendisine ve çevresindeki insanlara oriflame ürünleri alan kişiler, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanmaktadır. Alışveriş yapan kişiler kampanyalar sayesinde oriflame danışmanlığı yapma imkanına sahip olmaktadır. Her ay aldıkları ürün miktarı ve fiyatına göre bir birinden ayrı ekonomik ayrıcalıklardan yararlanmaktadır. Bunlardan biride kat kat kazan programıdır.

 

 Oriflame avantajları kapsamında alınan ürünlerin fiyatları ve indirimler oriflame tarafından belirlenmektedir. Üyeler için oldukça kazançlı olan bu indirimlerden yararlanmak için ürünlerden satın almak yeterli olmaktadır. Her ne kadar alınan ürün miktarına göre fiyatlar değişim gösterse de ilk sipariş ile siparişin büyüklüğü koşulu olmaksızın, indirimler sunulmaya başlamaktadır.

Tebrikler! Mesajınız alındı.