Oriflame Kataloğu ve üyelik hakkında


Oriflame Üyesi olduktan sonra ürünleri %30'a varan indirimler ile alabilirsiniz.

Yenilenen Kat kat kazan ve hoşgeldiniz kampanyaları ile çeşitli indirimlerden faydalanabilir ve ücretsiz ürünleri o ayki kampanyanın şartları tutturduğunuz takdirde elde edebilirsiniz.

İster gruplar kurup yüksek kazançlar elde edebilir veya ürünleri satarak ek gelir kazanabilirsiniz.

Ürünleri satmak veya iş kurmak zorunda değilsiniz kendi ihtiyaçlarınızı ucuz ve kaliteli ürünlerle karşılayabilirsiniz. Bu ayki Oriflame Kataloğunu incelemek için tıklayınız.

Oriflame Başarı Planı 2019

Oriflame Başarı planı ile kazanabileceğiniz nakit ödül, araba ve yurt dışı seminerleri ile hem çalışıp hem de yurt dışında görmediğiniz yeni yerleri görme fırsatı veriyor. Yapmanız gereken deneyimli bir ekip ile çalışarak bu basamakları daha hızlı tırmanmak ve aileniz için gelir elde etmektir. Yurt içi seminerlerde yeni insanlarla tanışarak dostluklar kurabilir. Seminerdeki eğitimlerden kendinizi geliştirmek için büyük bir fırsat bulabilirsiniz. Yurt dışı seminerlerle görmediğiniz yeni ülkeleri ziyaret ederek farklı kültürleri aileniz ile birlikte ziyaret edebilir ve enfes bir tatil fırsatını yakalayabilirsiniz.
Oriflame Katalogları

Oriflame kataloglarında Okula hazırlığında olan çocuklarınız için Pepee okul çantası, kalem kutusu ,kalem ve silgi ihtiyaçlarını bulabilirsiniz. Kataloglarda parfüm, duş jeli, erkek kokuları, nemlendiriciler, rujlar, güneş kremleri, vitaminler, kol saatleri, güneş gözlükleri, eye linerlerar ve daha nicelerini bulabileceğiniz Oriflame katalog fırsatları için sitemizden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ürünleri denemek için numune ürünleri deneyebilirsiniz. Sizler ve aileniz için hazırlanmış yeni ürünler için üye olup takipte kalmanız yeterlidir.

Oriflame Üyelik ve Kayıt hakkında kısa bilgiler:

-Orifame üyelik kayıt ücretsizdir ve ücretsiz olarak yeni kaydolanlara katalog yollamaktayız.

-18 yaşından büyük ve T.C. vatandaşı olmak şartıyla herkes Oriflame üyeli olabilir.

-sipariş verme zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz. 12 ay içersinde sipariş vermeme durumunda üyeliğiniz silinir bunu unutmamalısınız.